IMG_6065 kopia-kopia.jpg
 
 

Agnieszka Wanat

Artysta kombinator. Urodzona w Warszawie '91. 

Fotografią zawodowo zajmuję się od 2011 roku. Zakochana w portrecie i uzależniona od szeroko rozumianego reportażu. W swojej pracy uwielbia odkrywanie i poszukiwanie piękna ukrytego w ludziach, których spotykam na swojej drodze.

Na swoim koncie ma realizacje do dwóch książek reporterskich "Halo Człowiek" i "Halo Tato" autorstwa Konrada Kruczkowskiego. W ciągu ostatnich lat współpracowała przy takich wydarzeniach jak Personal Democracy Forum, Code For Freedom, Kalendarz Nibylandia dla Fundacji Dzieci Niczyje, podróżniczy Festiwal Wachlarz czy Festiwal Unsound w Krakowie, jak i wielu innych.

Jej zdjęcia publikowały m.in. "Charaktery", "Duży Format", "Claudia" czy "Forbes".

Ciągle powtarza, że najlepsze jeszcze przed Nią.


Po godzinach - Poza skromną kolekcją aparatów analogowych, jestem też szczęśliwą właścicielką wiecznie obrażonego kota, wszędobylskiego radosnego psa i czasem marudzącego auta z amerykańskich lat ‘90 :) Po 3 dniach pracy w biurze przed komputerem jestem mentalnie chora.  Zatem, żeby nie zwariować kultywuję mikrowyprawy - od pobliskiego lasu i jeziora, po polskie góry i europejskie miasta. Uwielbiam poranki przy kawie i długie rozmowy nocą z przyjaciółmi.

Za zdjęcia mnie i mojego studio - ukłony i podziękowania dla Anety ze Storytellers ;)